Chornitzerův dům - romantické ubytování Telč

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
náměstí Zachariáše z Hradce 56, Telč 58856

Penzion Chornitzerův dům stojí v zástavbě historických budov na náměstí Zachariáše z Hradce, které spadá pod ochranu UNESCO. Hosté si mohou vychutnat jedinečnou atmosféru původně gotického domu, který díky barokní přestavbě získal kouzelné průčelí s podloubím. Ubytování je poskytováno ve čtyřech exkluzivních apartmánech s maximální kapacitou 14 lůžek. K dispozici je také okrasná zahrada s terasou a privátní vinotéka. Parkování je zajištěno v areálu domu.Příjezd možný pouze do 21. hodiny.

  • Internet
  • Snídaně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Chornitzerův dům - romantické ubytování Telč On-line rezervace

Rychlá rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Apartmán se sprchou
Apartmán s vanou
Apartmán s klimatizací
VIP apartmán s klimatizací

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Chornitzerův dům - romantické ubytování Telč Pokoje

Penzion Chornitzerův dům nabízí ubytování ve čtyřech luxusních apartmánech s romantickým kouzlem. Všechny apartmány mají vlastní kuchyň, jídelnu, obývací pokoj, ložnici a koupelnu. K vybavení patří také LCD televize se satelitním příjmem, připojení k internetu a minibar. VIP Apartmán č. 4 má navíc domácí kino, masážní vanu a krb.

Krb na pokoji lze využít za příplatek 100 Kč.

Chornitzerův dům - romantické ubytování Telč Gastronomie

Restaurace do 50m.

SNÍDANĚ: Můžeme Vám rezervovat snídani v partnerském hotelu na náměstí nedaleko našeho domu (do 100m) - 130Kč/osobu.

Chornitzerův dům - romantické ubytování Telč Recepce

check-in od 14-20h


check-out do 11h


Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 11:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

  • Visa
  • Visa Electron
  • Maestro
  • EuroCard/MasterCard
  • Diners Club
  • JCB

Chornitzerův dům - romantické ubytování Telč Dostupnost

AUTEM
Můžete vjet autem na Náměstí Zachariáše z Hradce přímo před Chornitzerův dům č. p. 56. Vyložíte si zavazadla a paní recepční Vám zapůjčí naši parkovací kartu. Vysvětlí Vám cestu k parkovišti, které se nachází cca 200 m od náměstí na ulici Hradecká. Na náměstí můžete využít pouze jeden vjezd autem U horní brány, kterou musíte projet i když to vypadá, že je tam zákaz vjezdu. Ten vjezd začíná z ulice Na Hrázi.

VLAKEM
Cesta pěšky z vlakového nádraží, dlouhá cca 1km, trvá 10-15min. Detailní informace o spojích můžete najít na www.idos.cz. Jděte na sever, odbočte doleva na Slavíčkovu ulici, na kruhovém objezdu směr ulice Masarykova, pokračujte po Svatoanenské, odbočte dopravo Na Parkáně, odbočte doleva a zůstaňte Na Parkáně, odbočte dopravo do ulice Na Můstku a pak přijdete přímo na Nám. Zachariáše z Hradce, náš dům je uprostřed náměstí na pravé straně (č. 56).

AUTOBUSEM
Cesta pěšky z autobusového nádraží, dlouhá cca 1km, trvá přibližně 10-15min. Detaily spojů můžete najít na www.idos.cz. Jděte na sever, odbočte doleva na Slavíčkovu ulici, na kruhovém objezdu směr ulice Masarykova, pokračujte po Svatoanenské, odbočte dopravo Na Parkáně, odbočte doleva a zůstaňte Na Parkáně, odbočte dopravo do ulice Na Můstku a pak přijdete přímo na Nám. Zachariáše z Hradce, náš dům je uprostřed náměstí na pravé straně (č. 56).

LETECKY
Nejbližší letiště Telči jsou v Brně, Linzi, Bratislavě, Vídni a Praze. Odsud můžete využít vlakové, autobusové spojení, taxi, shuttle service nebo si můžete auto na letišti přímo pronajmout.

SHUTTLE SERVICE
Tato doprava Vás může přepravit z různých destinací přímo před dveře našeho penzionu. Využít můžete třeba tuto firmu http://www.telcshuttle.cz/.

NA KOLE ČI PĚŠKY
Můžete k nám samozřejmě přijet také pouze s využitím Vaší vlastní síly. Okolní krásné cyklostezky i pěší trasy k tomu přímo vybízí. Kola Vám rádi zdarma uschováme.

Chornitzerův dům - romantické ubytování Telč Okolí

Penzion je pohodlně dostupný autem i veřejnou dopravou. Hosté si jistě zamilují nádhernou Telč a její unikátní památky. Za návštěvu stojí stejnojmenný zámek s překrásným parkem, úchvatné náměstí, židovský hřbitov a synagoga, staré opevnění města atd. V okolí lze navštívit například hrady Roštejn, Štramberk, Landštejn, zámek v Dačicích a mnoho dalších památek. Dětem se zalíbí v jihlavské ZOO nebo na některé z okolních vyhlídkových věží.

Chornitzerův dům - romantické ubytování Telč

náměstí Zachariáše z Hradce 56, Telč
Zobrazit celou mapu